Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

REVISAL

Buna seara,
Va rog sa-mi spuneti cum se poate salva din programul revisal , actuala versiune
din export-generare registru in xml.
Extensia salvata pana acum de mine este rvs iar la validare imi da eroare.
Va multumesc
Aplicatia Revisal 5.0.6 exporta fisiere in format rvs. Acestea trebuiesc depuse pe linkul corespunzator noului sistem aflat la adresa [ link extern ]