Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal

Incerc sa trimit revisalul pe e mail. S a generat un fisier rvs. Dar cand am intrat pe site sa l transmit apare sa inkrc un fisier xml.In acest caz ce sa fac? Mentionez ca am intrat pe itminline,ro pe autentificare registru.
Multumesc.
Incercati sa incarcati fisierul pe Revisal-ul vechi sau nou?
Aplicatia Revisal veche suporta doar fisiere de tip .xml
Aplicatia Revisal noua suporta doar fisiere de tip .rvs.

[ link extern ]
Adriana *, Consultant resurse umane
Incerc sa transmit revisalul nou.
jurist.A.M. a scris:

Incerc sa transmit revisalul nou.

Aplicatia Revisal 5.0.6 exporta fisiere in format RVS.
Acestea trebuiesc depuse pe linkul corespunzator noului sistem aflat la adresa [ link extern ]