avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 621 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal

Incerc sa trimit revisalul pe e mail. S a generat un fisier rvs. Dar cand am intrat pe site sa l transmit apare sa inkrc un fisier xml.In acest caz ce sa fac? Mentionez ca am intrat pe itminline,ro pe autentificare registru.
Multumesc.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:48, 28 Septembrie 2011
Incercati sa incarcati fisierul pe Revisal-ul vechi sau nou?
Aplicatia Revisal veche suporta doar fisiere de tip .xml
Aplicatia Revisal noua suporta doar fisiere de tip .rvs.

[ link extern ]
Ultima modificare: Miercuri, 28 Septembrie 2011
Adriana *, Consultant resurse umane
Incerc sa transmit revisalul nou.
jurist.A.M. a scris:

Incerc sa transmit revisalul nou.


Aplicatia Revisal 5.0.6 exporta fisiere in format RVS.
Acestea trebuiesc depuse pe linkul corespunzator noului sistem aflat la adresa [ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Revisal 15.08.2011 clopotzel clopotzel buna ziua Va sciu pentru ca am o problema cu ultima versiune a revisalului. Am instalat programul, am preluat datele cu salariatii si am ... (vezi toată discuția)
Revisal sirbu maria b. sirbu maria b. Buna seara, Va rog sa-mi spuneti cum se poate salva din programul revisal , actuala versiune din export-generare registru in xml. Extensia salvata pana acum ... (vezi toată discuția)
Transmitere revisal julia_chi julia_chi Stie cineva daca pentru transmiterea noului format al Revisal trebuie o noua parola? Pe noua pagina de transmitere nu imi recunoaste parola. (vezi toată discuția)