Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA TVA de plata stabilit suplimentar
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

TVA de plata stabilit suplimentar

In urma CIF s-a stabilit prin RIF si decizie de impunere plata unei obligatii de plata suplimentare (TVA). Intrebarea mea este daca aceasta suma se va trece in decontul TVA sau se plateste direct avand in vedere ca ea este deja inregistrata in fisa contribuabilului? Va multumesc
Multumesc fff mult!