Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... admitere barou 2011
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

admitere barou 2011

Salutare,
va urmaresc discutiile de ceva timp si mereu am gasit dezbateri interesante si raspunsuri foarte utile.
Ma adresez si eu utilizatorilor cu o serie de intrebari legate de admiterea in barou ca avocat stagiar 2011,as dorii sa stiu si eu care sunt demersurile necesare,acte ce trebuie depuse.unde trebuie depuse si nu in ultimul rand cine poate sa imi spune ceva legat de subiectele date in anii precedenti si sa imi furnizeze materiale ,tot ce e necesar in pregatirea pt examen
cu drag
1.Acte necesare,modalitate de examinare,regulament examen s.a.:

[ link extern ]

2.Subiecte din anii trecuti:
[ link extern ]
;)