Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Remuneratia membrilor comitetului executiv al unei ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Remuneratia membrilor comitetului executiv al unei asociatii de proprietari( presedinte, cenzor) si al persoanelor angajate:administrator,contabil si restul personalului

Remuneratia membrilor comitetului executiv al unei asociatii de proprietari( presedinte, cenzor) si al persoanelor angajate:administrator,contabil si restul persoanelor sub ce forma se face?cu contact individual sau conventie??unde gasesc detalii despre acest subiect??
Parcurgeti cu atentie sectiunea asociatii de proprietari unde exista subiecte asemanatoare
Cenzorul/comisia de cenzori nu fac parte din comitetul executiv al asociatiei de proprietari
Parcurgeti Legea nr 230/2007 si normele de aplicare a acesteia HG nr 1588/2007
ynocentta, utilizator