Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii se poate ?
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

se poate ?

Am pus doua intrebari aici privitor la taxa de timbru si au fost sterse nu mai apar este posibil ca cineva sa le stearga ?

cred ca da am scris ieri si alaltaieri si nu apar ca intrebari oare si aici este coruptie ?
Nu am incalcat conditiile impuse de sait
Tocmai asta a fost problema, ca ati postat si ieri si alaltaieri acelasi lucru in loc sa continuati discutia inceputa pe aceeasi tema, adica asta din link, unde ati primit si raspunsuri.
www.avocatnet.ro/content/for...
Asa ca nu v-au fost sterse ca ar fi "coruptie" , ci pt ca nu ati respectat regulamentul are zice asa :
3.3. Nu adresa aceeasi întrebare pe mai multe sectiuni ale forumului si nu deschide acelasi topic de mai multe ori. In acest caz topicurile si/sau raspunsurile in plus vor fi sterse de administratori sau moderatori.
Toate intrebarile legate de un subiect, se pun in acelasi loc, apasati in link butonul "raspunde" si postati acolo.