Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Conferinta zonala - Nord-Est - Iasi cu tema ...
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Conferinta zonala - Nord-Est - Iasi cu tema "Judecator - Expert judiciar topograf"

UNIUNEA NATIONALA A JUDECATORILOR DIN ROMANIA in colaborare cu
ASOCIATIA PROFESIONALA A EXPERTILOR TOPOGRAFI DIN ROMANIA in perioada 23.-25. 09.2011 desfasoara cu tema:
„ JUDECATOR - EXPERT JUDICIAR TOPOGRAF“,
Locatie: in Municipiul IASI.
La conferinta vor participa membrii ai APET-R si UNJR , reprezentanti ai Ministerului de Justitie, Asociatiei Nationale a Magistratilor, Tribunalelor, Judecătoriilor si ai Baroului de Avocati, .
Persoane de contact:
1) Anton Costel -tel fix/fax: 0232 269286; tel mob. 0726 737625; e-mail: anton_costel@yahoo.com;
2) Keller Ioana - tel mobil: 0788 238570; e-mail: keller_viktor@yahoo.com;
3) Gradinaru Ioan - tel mobil: 0740 213644; e-mail: gridion25@yahoo.com;
4) Drujescu Cezar - tel fix/fax: 0232 269286; tel. Mob. 0769 699314; 0731 377900; 0745 599286
e-mail: cezar_drujescu@yahoo.com;
Pentru confirmarea participarii pana pe data de 20.09.2011 anuntati la: Persoanele de contact sau la Asociatia Profesionala a Expertilor Topografi din Romania.
- telefon fix : 0269 241133; tel. Mob. 0766239752 ;e-mail: anpetro2010@gmail.com;
- adresa corespondenta: Sibiu, Calea Poplacii nr. 14, cod: 550141.
Confirmarea se va face prin fisa de participare:
FIªÃ DE PARTICIPARE
NUMELE________________________ PRENUMELE________________________
FIICA/FIUL LUI _____________________ªI AL _______________________
DATA ªI LOCUL NAªTERII: ANUL ______, LUNA ______ , ZIUA ___________
LOC. _______________ , JUD. __________________.
LA CE INSTITUTIE SUNTETI IN EVIDENTA ————————————————————————————————————-
VECHIME IN DOMENIU —————————————————————-
TELEFONUL MOBIL _______________TELEFONUL FIX ___________________
ADRESA DE E-MAIL __________________________________________________
DE CAND DORIŢI SÃ PARTICIPAŢI __________

DATA SI SEMNATURA …………………….
Va multumim pentru anunt :thumbup: