Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri

care sunt conditiile minime de eligibilitate pentru o firma de a accesa fonduri europene?sa fie profitabila si un an vechime?
Conditiile de eligibilitate sunt diferite la fiecare categorie de fonduri europene.
Sunt si fonduri pentru firmele start up. Pentru ce anume le vreti?.
pentru un start-up inovativ in domeniul IT
Prin aippimm sunt cateva proiecte: uitativa aici: [ link extern ] /
Si daca ai vreun brevete aici: [ link extern ]
Poti sa intreb la ministerul fonduri@mcsi.ro la Organismul Intermediar pentru Promovarea Societăţii Informaţionale (OIPSI) din cadrul Ministerului Comunicaţiilor şi Societăţii Informaţionale (MCSI). Dar cred ce nu sunt prevazute pentru firme start-up.