avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 180 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Reclamatie
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Reclamatie

cum pot adresa o reclamatie echipei acestui site ? Unde e rubrica de CONTACT ? Ce site prost facut
Cel mai recent răspuns: Ares-3 , moderator 07:26, 22 Septembrie 2011
Daca aveti probleme cu postarea mesajelor, accesarea anumitor subiecte etc., adica orice problema de ordin tehnic, aceasta este sectiunea potrivita pentru a o face cunoscuta.

Daca aveti nemultumiri de alta natura legate de site / forum, exista forumul de Sugestii si reclamatii:

www.avocatnet.ro/content/for...

Acolo aveti posibilitatea sa va expuneti motivele in public - inca o caracteristica a AvocatNet. Nu se baga gunoiul sub pres.

Faptul ca nu exista rubrica numita CONTACT exprima transparenta in administrarea site-ului - toti utilizatorii pot vedea ce nu merge bine, in opinia cuiva, si in acelasi timp masurile care se iau pentru remedierea problemei.

Daca ea exista, desigur. Ca uneori, ca de exemplu in cazul dvs., a fost vorba doar de putina neatentie in studierea structurii site-ului / forumului.
dddianaddd a scris:

Ce site prost facut

Vad ca pe acest site ati primit raspunsuri si-ati gasit rezolvarea catorva probleme pe care le-ati avut in ultimii doi ani: concediu de odihna, preaviz desfacere contract de munca, fisa medicala angajare...
V-au raspuns, v-au ajutat... si poate ca ati folosit aceste informatii. De anul trecut nu ati mai intrebat nimic si-acum, dintodata ati postat acest mesaj total aiurea. Vreti un buton de Contact unde sa va ceara adresa de domicilui, emailul, parola, numarul de telefon, profesia, venitul lunar...
Eu cred ca din graba ati postat acest mesaj pe avocatnet in loc sa-l postati pe vreo pagina unde se face socializare sau se joaca bambilici.
Doresc ca atunci cand dau search pe google cu acest id meu de pe acest site sa nu imi apara pe google cum ca as avea cont pe acest site. Acest lucru doresc.

Iar site-ul sa stiti ca totusi e cam incarcat si nu gasesti ff usor ceea ce cauti.
Nu va obliga nimeni sa faceti sau sa intreprindeti ce nu va place sau ce nu doriti. , cum nu va obliga nimeni sa apelati la acest forum.
Putin mai multa ratiune , de multe ori , chiar nu strica.
@dddianaddd a scris:



Doresc ca atunci cand dau search pe google cu acest id meu de pe acest site sa nu imi apara pe google cum ca as avea cont pe acest site. Acest lucru doresc.



Am dat si eu search pe google si rezutatul cautarii m-a dus pe un site... alt site decat AvocatNet. Apareti abia pe a doua pagina cu rezultate. Era bine daca va alegeati id-uri diferite pe diferitele site-uri unde v-ati inscris, nu aveti de ce sa fiti suparata pe noi.
Desigur, daca sunteti aceeasi dddianaddd pe care a gasit-o google.

In privinta cautarii in forum, in dreapta aveti Cautare in forum si dedesubt este un camp alb, cu o lupa - e motor de cautare. Scrieti un cuvant sau 2-3 cuvinte relevante pentru ceea ce v-ar nteresa sa gasiti si vi se vor afisa numai pagini cu discutii din forum.

Daca mai aveti intrebari, nu ezitati. Poate pana la urma va schimbati parerea :)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Stergerea datelor personale de pe un site de internet mirabela33 mirabela33 Buna ziua, Am urmatoarea problema. Activez pe un forum a carui discutii sunt indexate pe google. Din pacate contul e foarte vechi si figurez acolo cu ... (vezi toată discuția)
Aoleo! nu se poate pastra confidentialitatea liviana_84 liviana_84 va rog frumos nu se poate pastra confidentialitatea m-a sunta cineva si mi-a zis ca m-a gasit pe google cu tot ce am postat mai devreme va multumesc sper ... (vezi toată discuția)
Cineva mi-a creat cont pe o pagina si refuza sa mi-l stearga. cui ma adresez? yoana_ok yoana_ok Buna tuturor! Am si eu o problema si nu stiu cum sa o rezolv. Mi-am scris intr-o zi numele pe Google (Ioana Husanu) sa vad daca apare intr-un context legat ... (vezi toată discuția)