Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxe constructie bloc apartamente
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxe constructie bloc apartamente

Buna ziua,

Ar putea sa-mi spuna cineva care sunt toate taxele catre autoritati care ar trebui platite de investitorul, care doreste sa construiasca un bloc cu locuinte, incepand cu obtinerea autorizatiei de constructie si pana la darea in folosinta a cladirii?

Va multumesc!

Irina
cred ca cel mai simplu ar fi sa intrebati la primaria de care apartineti si unde doriti sa construiti.