Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri europene

O societate care are CAEN 7022, nou infiintata, poate acces fonduri europene, in special pe resurse umane??
Da, se poate accesa fonsduri europene in domeniul resurselor umane , prin Programul Operational Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane - POSDRU.