Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii drepturi salariale
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

drepturi salariale

Buna ziua,
Unde trebuie sa trec in contractul individual de munca urmatoarele cheltuieli facute cu salariatii:
- tichete masa,
- abonament deplasare serviciu -acasa
- telefon, masina de serviciu
J. Salarizare:
1. Salariul de bază lunar brut: .....………………….................... lei;
2. Alte elemente constitutive:
a). sporuri ............................………………;
b). indemnizaţii …………………………..…;
b1). Prestații suplimentare in bani ………………… .
b2). Modalitatea prestațiilor suplimentare in natura …………………….. .
c). alte adaosuri…………………………….;
Deci se trec la " prestatii suplimentare in natura" ?