avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 579 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general program \"kogalniceanu\"
Discuție deschisă în Contabilitate în general

program "kogalniceanu"

stie cineva, cum se incarca mai multe pagini scanate (de exemplu balantele, bilanturile) in acest formular?

[ link extern ]


Cel mai recent răspuns: ContSters228228 , utilizator 21:10, 25 Noiembrie 2011
Apasati butonul ”alegeti fisierul” si apoi va duceti in locatia unde ati salvat documentul scanat si-l adaugati. Succes!
problema e ca "fisierul" (unul singur) de incarcat este format din mai multe documente (pagini) scanate separat.
Buna seara,

Trebuie sa salvati fiecare fisier dupa cerintele cerute, altfel nu veti reusi sa incarcati ceea ce prevede formularul respectiv.
e de incarcat, de exemplu, bilantul (cu semnaturi si viza afp) pe 2010. el este format din mai multe pagini scanate.

formularul de completat:

[ link extern ]

nu permite decat incarcarea unui singur fisier la fiecare rubrica (nu e ca la email cu mai multe atas-uri)


cum pot incarca deodata (in acelasi timp) toate paginile (scanate separat, ca altfel n-am cum) bilantului?
Buna dimineata!
salvati paginile scanate ale bilantului intr-un singur fisier pe care il atasati apoi formularului de completat.

Alte discuții în legătură

Raspuns intampinare anemona34 anemona34 un raspuns la intampinare se poate depune electronic? (vezi toată discuția)
Export fisier-noul revisal molly27 molly27 Am introdus un contract nou de munca in [b]noul[/b] revisal,insa nu mai stiu cum trimit la inspectiamuncii. Pana acum am salvat datele in format .xml si am ... (vezi toată discuția)
Hg 500/2011 si codul muncii comancorinaadelina comancorinaadelina Buna ziua, Vin cu rugamintea de a-mi da si mie codul muncii actualizat si hg 500/2011 in format pdf, daca se poate . Multumesc (vezi toată discuția)