Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general program \"kogalniceanu\"
Discuție deschisă în Contabilitate în general

program "kogalniceanu"

stie cineva, cum se incarca mai multe pagini scanate (de exemplu balantele, bilanturile) in acest formular?

[ link extern ]

Apasati butonul ”alegeti fisierul” si apoi va duceti in locatia unde ati salvat documentul scanat si-l adaugati. Succes!
problema e ca "fisierul" (unul singur) de incarcat este format din mai multe documente (pagini) scanate separat.
Buna seara,

Trebuie sa salvati fiecare fisier dupa cerintele cerute, altfel nu veti reusi sa incarcati ceea ce prevede formularul respectiv.
e de incarcat, de exemplu, bilantul (cu semnaturi si viza afp) pe 2010. el este format din mai multe pagini scanate.

formularul de completat:

[ link extern ]

nu permite decat incarcarea unui singur fisier la fiecare rubrica (nu e ca la email cu mai multe atas-uri)

cum pot incarca deodata (in acelasi timp) toate paginile (scanate separat, ca altfel n-am cum) bilantului?
Buna dimineata!
salvati paginile scanate ale bilantului intr-un singur fisier pe care il atasati apoi formularului de completat.