avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 444 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie de invaliditate - formular
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie de invaliditate - formular

Buna seara.Imi fac dosarul de pensie de boala.Medicul de familie mi-a cerut un formular tip pentru a-mi trece pe el bolile pe care le mai am.As dori sa stiu cum se numeste exact formularul si de unde il pot procura in Sibiu.Va multumesc.

Alte discuții în legătură

Formularul e121 adelagabriela adelagabriela Buna ziua, as avea nevoie de cateva lamuriri in legatura cu formularul E121. I-a fost cerut mamei mele care este pensionara din septembrie 2011 insa locuieste ... (vezi toată discuția)
Ajutor incalzire gabriolet gabriolet Locuiesc singur intr-un apartament, detinut de mama mea, care mai detine o locuinta, locuinta ei de domiciliu. Mama nu are domiciliul la apartamentul unde ... (vezi toată discuția)
Documente necesare permis de sedere in urma casatoriei cu cetatean non-ue gabbello gabbello Buna ziua, Urmeaza sa ma casatoresc cu o persoana din Ucraina si am fost la IGI pentru a obtine lista de acte necesare si am cateva nelamuriri: 1. Dovada ... (vezi toată discuția)