Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... INCIDENT BANCAR
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

INCIDENT BANCAR

Buna ziua ,
Am o problema in legatura cu un incident bancar . In speta a fost emis un BO pentru o anumita suma de bani , in cont la inceputul zilei nu era suma intreaga astfel incat la ora 15:40 cand a fost verificat BO lipsear aproape un sfert din suma insa pana la sfarsitul zilei suma intreaga se afla in cont insa reprezentantii bancii au preferat sa declare Incidentul . Cum ar trebui sa procedez pentru anularea incidentului .
poate articolul publicat va ajuta: [ link extern ]