avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 756 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale actiune in justitie pentru corectare calcul impozit ...
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

actiune in justitie pentru corectare calcul impozit cladiri


Bună ziua Stimaţi Jurişti



Aş avea un răspuns urgent la următoarea întrebare:

Un expert contabil, în scopul de a apăra interesele unui client într-o acţiune în contencios administrativ (referitoare la recalcularea unui impozit local) de CE ACT OFICIAL ARE NEVOIE?

Este de ajuns o delegaţie / împuternicire de la administratorul firmei sau este nevoie de o procură specială în faţa unui notar?



Cu mulţumiri anticipate,

Andrasi Elvira
Cel mai recent răspuns: ANDRASI ELVIRA-IREN , utilizator 10:33, 17 Octombrie 2011
Trebuie o Procura judiciara, legalizata la notar.
Acest răspuns am aşteptat, cu stimă şi mulţumiri.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Drept de semnatura roxxicutzz roxxicutzz Buna, As vrea si eu sa stiu exact ce imi trebuie ca angajatorul meu sa ma imputerniceasca cu drept de semnatura a tuturor documentelor la itm. Trebuie sa ... (vezi toată discuția)
Sentinta de divort selena4x selena4x Bine v-am gasit pe pagina acestui Forum! As avea o intrebare,cred eu foarte simpla si sper sa n-o complic cu inconstienta limbajului juridic...Doresc sa aflu ... (vezi toată discuția)
Delegatie avocatiala laura.s laura.s Sunt proaspata in profesie si am o nelamurire 1. Am vrut sa inmatriculez o masina pe numele sotului meu. Mi s-a parut logic sa nu mai merg la un notar pentru ... (vezi toată discuția)