Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale actiune in justitie pentru corectare calcul impozit ...
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

actiune in justitie pentru corectare calcul impozit cladiri

Bună ziua Stimaţi Jurişti

Aş avea un răspuns urgent la următoarea întrebare:

Un expert contabil, în scopul de a apăra interesele unui client într-o acţiune în contencios administrativ (referitoare la recalcularea unui impozit local) de CE ACT OFICIAL ARE NEVOIE?

Este de ajuns o delegaţie / împuternicire de la administratorul firmei sau este nevoie de o procură specială în faţa unui notar?

Cu mulţumiri anticipate,

Andrasi Elvira
Trebuie o Procura judiciara, legalizata la notar.
Acest răspuns am aşteptat, cu stimă şi mulţumiri.