Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cerere de recuperare bani
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cerere de recuperare bani

Ma puteti ajuta cu un model de cerere catre tribunal prin care solicit inceperea demersurilor pentru recuperarea banilor de la o firma cu care am colaborat si care se sustrage platii. multumesc
Banii in baza a ce va datoreaza ? c.i.m. sau alt tip de contract?