Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... site anaf
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

site anaf

A reusit cineva sa transmita declaratii 100 si 300 pe Anaf?
Simona, nu ma speria!:O
se pare ca nu merge!!!!

Anunţ! Pentru a putea asigura depunerea declaraţiilor electronice pe portalul ANAF, suntem nevoiţi să restricţionăm accesul la "spaţiul privat al contribuabilului" in perioada 24-25 octombrie. Prin urmare, in această perioadă, "Dosar Fiscal" şi "Istoric declaraţii 318" nu vor fi accesibile. Ne cerem scuze pentru neplăcerile cauzate. Lucrăm pentru ameliorarea performanţelor tehnice.
Da stiu, dar trebuia restrictionat doar dosar pt 24-25.10.Am reusit doar 2 declaratii sa trasmit totusi dupa postare,merge infernal.Nici azi noapte nu mergea deci presupun ca nu mai era vorba de trafic pe server.
Buna ziua
au anuntat acum la tv ca se prelungeste cu 1 zi termenul de depunere din cauza problemelor site-ului
Eu am depus fara probleme. :) In doua minute mi-a fost afisata si starea declaratiilor.