avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 434 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... site anaf
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

site anaf

A reusit cineva sa transmita declaratii 100 si 300 pe Anaf?
Cel mai recent răspuns: Contabilitate sector 4 evoCONTA , Contabil 10:52, 26 Octombrie 2011
Simona, nu ma speria!:O
se pare ca nu merge!!!!

Anunţ! Pentru a putea asigura depunerea declaraţiilor electronice pe portalul ANAF, suntem nevoiţi să restricţionăm accesul la "spaţiul privat al contribuabilului" in perioada 24-25 octombrie. Prin urmare, in această perioadă, "Dosar Fiscal" şi "Istoric declaraţii 318" nu vor fi accesibile. Ne cerem scuze pentru neplăcerile cauzate. Lucrăm pentru ameliorarea performanţelor tehnice.
Da stiu, dar trebuia restrictionat doar dosar pt 24-25.10.Am reusit doar 2 declaratii sa trasmit totusi dupa postare,merge infernal.Nici azi noapte nu mergea deci presupun ca nu mai era vorba de trafic pe server.
Buna ziua
au anuntat acum la tv ca se prelungeste cu 1 zi termenul de depunere din cauza problemelor site-ului
Eu am depus fara probleme. :) In doua minute mi-a fost afisata si starea declaratiilor.

Alte discuții în legătură

Anaf rambursare tva extern loredanatenea loredanatenea Buna seara! A intalnit cineva eroarea \\"EROARE !!! Procesul de validare al certificatului a generat o eroare. Transmiteti un email la adresa ... (vezi toată discuția)
Anunt important: anaf restrictioneaza in perioada 24-25 octombrie serviciul online prin care firmele pot accesa dosarul fiscal  Gabriela Monica Ionescu Gabriela Monica Ionescu [quot][u][b]Pentru a putea asigura depunerea declaraţiilor electronice pe portalul ANAF, suntem nevoiţi să restricţionăm accesul la \"spaţiul privat al ... (vezi toată discuția)
Noutãþi privind declaraþia 394 -versiune 15.02.2012 ContSters233047 ContSters233047 [b][u]Noutăţi privind Declaraţia 394 [/u][/b] [b]Direcţia Generală a Finanţelor Publice a Judeţului Vâlcea informează contribuabilii că, în ... (vezi toată discuția)