Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare Taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare Taxa auto

Am platit taxa de poluare la o masina in decembrie 2009. Ce sanse am acum sa o recuperez?
Va rog sa-mi spuneti daca stiti careva vreun avocat bun in Timisoara care ma poate ajuta sa recuperez taxa. Multumesc.
In primul rand trebuie sa contestati decizia de impunere la Directia Finantelor Publice Timisoara.
Pasul 2 este acela sa formulati actiune impotriva deciziei la Tribunal.
Consultati adresa de net a baroului Timis.