Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Cel mai bun actor roman?
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Cel mai bun actor roman?

de Toma Caragiu va mai aduceti aminte?de Birlic?etc.,etc, nu stiu daca e potrivit cel mai ,cea mai!multi au fost sau sant buni.
Si lista poate continua: Amza Pellea, Magda Barbu, Aimee Iacobescu, Mihai Mereuta, Colea Rautu...
1-Stefan Iordache
2-Florin Piersic
3-Ilarion Ciobanu...
Sa nu uitam de : Draga Olteanu-Matei,Olga Tudorache,Adrian Pintea,Ovidiu-Iuliu Moldovan,Stefan Ciubotarasu,Gheorghe Dinica....
aradna, utilizator
Stana Ionescu
Dem Radulescu
Stefan Mihailescu-Braila
Octavian Cotescu...
Valeria Seciu
Mircea Albulescu
George Motoi