Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Ce pot face ca sa nu-mi pierd calitatea de chirias ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Ce pot face ca sa nu-mi pierd calitatea de chirias daca, in urma reorganizarii institutiei, voi fi disponibilizata?

DACA SUNT CHIRIAS AL UNEI LOCUINTE DE SERVICIU CU CONTRACT DE INCHIRIERE PANA IN 2014 SI IMI PIERD FUNCTIA CA URMARE A REORGANIZARII INSTITUIEI CE POT SA FAC SA NU IMI PIERD CALITATEA DE CHIRIAS
greu de spus..trebuie citit contractul sa se se vada daca se poate face ceva...