Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Legat de inteligenta emotionala si drepturile omului.
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Legat de inteligenta emotionala si drepturile omului.

Doresc indrumare din partea unui avocat sau consultant legat de inteligenta emotionala si drepturile omului , din Constanta , daca cunoasteti pe cineva in masura sa ma poata indruma , va rog sa ma puneti in legatura . Va multumesc.
bobby1981 a scris:

Doresc indrumare din partea unui avocat sau consultant legat de inteligenta emotionala si drepturile omului , din Constanta , daca cunoasteti pe cineva in masura sa ma poata indruma , va rog sa ma puneti in legatura . Va multumesc.

Gasiti specialisti in domeniul sanatatii si securitatii, in munca, de exemplu, aici:
www.avocatnet.ro/content/con...

Consultanti resurse umane, aici:
www.avocatnet.ro/content/con...

Consultanti, in domeniul "drepturile omului",aici:
www.avocatnet.ro/content/cau...

Discutii psihologice (nu stiu daca veti gasi ceva despre inteligenta emotionala) insa poate gasiti specialistul potrivit (psiholog), care a participat la anumite discutii, aici:
www.avocatnet.ro/content/for...

Psihologi si despre psihologi,aici:
www.avocatnet.ro/content/cau...

Alegerea este doar a dvs.:)