Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... plata titlurilor executorii din salarii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

plata titlurilor executorii din salarii

care este ultimul act normativ care reglementeaza plata drepturiloe salariale obtinute prin titluri executorii ?
Ultima e cea de azi: L196 de respingere a OUG 113/2010, publicata ieri in MO 795/2011. Probabil ca diseara apare publicata OUG cu esalonarea pana in 2016
deci nu exista pina acum publicata ceea cu esalonarea pina in 2016 .am citit despreasa ceva si nu mai stiam unde ?
S-a tot vorbit de ea acum vreo 2-3 sapt de asta, si ca va fi atacata la Curtea Constitutionala. Probabil ca e deja trimisa spre publicare, va tin la curent