avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 512 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale salon masaj erotic
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

salon masaj erotic

Puteti sa-mi spuneti ce cod CAEN trebuie sa autorizez pentru un salon de masaj erotic ?
Cel mai recent răspuns: yaguaro_1st , utilizator 15:13, 3 Martie 2012
9604 - Activitati de intretinere corporala
Multumesc pentru raspuns, chiar daca nu l-am vazut pana acum (am fost plecata). As mai avea o intrebare, totusi. Daca as vrea sa deschid asa ceva, trebuie sa urmez un curs de masaj ?
codul CAEN este corect. Am avut un client care acondus un astfel de salon. Era inginer. Fetele care prestau erau angajate ca si maseuze.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Salon de masaj erotic nefis nefis buna ziua. m-ar interesa actele si legislatia in vigoare ptr deschiderea unui SALON DE MASAJ EROTIC. va multumesc.succes. (vezi toată discuția)
Angajare cetatean strain cristipaun4 cristipaun4 Se poate obtine autorizatia de angajare pentru cetatean strain (non-UE) in conditiile in care doresc sa il angajez intr-o activitate pe care o am prevazuta cu ... (vezi toată discuția)
Ce cod caen pot folosi? Lauramlr Lauramlr Buna ziua! Având în vedere că meseria de stilist extensii gene a fost introdusă în România, in urma unui curs de extensii gene, pot deschide un PFA ... (vezi toată discuția)