Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale salon masaj erotic
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

salon masaj erotic

Puteti sa-mi spuneti ce cod CAEN trebuie sa autorizez pentru un salon de masaj erotic ?
9604 - Activitati de intretinere corporala
Multumesc pentru raspuns, chiar daca nu l-am vazut pana acum (am fost plecata). As mai avea o intrebare, totusi. Daca as vrea sa deschid asa ceva, trebuie sa urmez un curs de masaj ?
codul CAEN este corect. Am avut un client care acondus un astfel de salon. Era inginer. Fetele care prestau erau angajate ca si maseuze.