Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajare cetatean strain
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajare cetatean strain

Se poate obtine autorizatia de angajare pentru cetatean strain (non-UE) in conditiile in care doresc sa il angajez intr-o activitate pe care o am prevazuta cu cod CAEN secundar, dar activitatea nu a inceput efectiv ? (Concret vreau sa deschid un salon de masaj(CAEN 9604) thailandez cu maseuze thailandeze pe o firma cu obiect principal constructii si trebuie sa aduc Maseuzele evident inainte sa deschid)
Ati primit deja raspuns in acest topic deschis de dvs. :
www.avocatnet.ro/content/for...

p.s.
Nu mai adresati aceeasi întrebare pe mai multe sectiuni ale forumului si nu mai deschideti acelasi topic de mai multe ori. In acest caz topicurile si/sau raspunsurile in plus vor fi sterse de administratori sau moderatori.