Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general ajutor
Discuție deschisă în Contabilitate în general

ajutor

Ma puteti ajuta cu adresa de net unde gasesc modele de contracte ? Multumesc.
Stiu ca stiti pentru ca am mai vazut in mesajele anterioare aceasta adresa, dar nu reusesc sa gasesc acele mesaje. Si deoarece arde, ...
Am gasit site-ul, n-am gasit ce ma interesa. Interesant este insa ca vorbesc de unul singur !!!
Bravo !

PS
Mi-a placut partea cu "Stiu ca stiti". Super. Tine-o tot asa si o sa ai multi parteneri de discutie... [addsig]
lorin7774@yahoo.com Multumesc mult !
Ma interesau detalii despre contractele futures.