Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... DEMISIA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

DEMISIA

buna ziua! Va rog sa-mi spuneti si mie cum sa procedez in cazul schimbarii locului de munca fara sa inregistrez vreo intrerupere pe cartea de munca.
Mentionez ca noul contract de munca incepe cu data de 01 .01.2012 dar semnarea
lui efectiva o voi face la inceputul lunii decembrie.
va multumesc
Pentru a nu avea intrerupere, ar trebui ca vechiul c.i.m. sa inceteze tot cu data de 01.01.2012 ...