Forum Discuţii juridice Jurisprudenţă Legea nr. 78/2000 privind prevenirea, descoperirea si ...
Discuție deschisă în Jurisprudenţă

Legea nr. 78/2000 privind prevenirea, descoperirea si sanctionarea faptelor de coruptie

Unde gasesc forma actualizata si modificata a Legii nr. 78/2000 privind prevenirea, descoperirea si sanctionarea faptelor de coruptie? Sunt atatea variatii pe internet, ca nu stiu care este in vigoare acum. Stiti cumva carti, pagini, unde se dezbate problema diminuarii ilegale a resurselor din bugetele Comunitatilor Europene?
Multumesc pentru raspunsuri!
Aveti aici un linck: [ link extern ]
Urmariti comentariile pe www.avocatnet.ro. Incercati si prin "cauta"