avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 542 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Jurisprudenţă Legea nr. 78/2000 privind prevenirea, descoperirea si ...
Discuție deschisă în Jurisprudenţă

Legea nr. 78/2000 privind prevenirea, descoperirea si sanctionarea faptelor de coruptie

Unde gasesc forma actualizata si modificata a Legii nr. 78/2000 privind prevenirea, descoperirea si sanctionarea faptelor de coruptie? Sunt atatea variatii pe internet, ca nu stiu care este in vigoare acum. Stiti cumva carti, pagini, unde se dezbate problema diminuarii ilegale a resurselor din bugetele Comunitatilor Europene?
Multumesc pentru raspunsuri!
Cel mai recent răspuns: Simion Patrascu , Consilier juridic 07:46, 26 Noiembrie 2011
Aveti aici un linck: [ link extern ]
Urmariti comentariile pe www.avocatnet.ro. Incercati si prin "cauta"

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Legea nr.78/2000 art 17 abrogat andracristea andracristea As dori sa stiu daca a fost abrogat art.17 c din legea nr.78/2000 si daca da, unde as putea sa gasesc informatii despre asta??? (vezi toată discuția)
Infractiuni de serviciu prevazute in legi speciale hln hln Ma puteti ajuta va rog cu exemple de infractiuni de serviciu prevazute in legi speciale? Multumesc. (vezi toată discuția)
Subventii apia marynaradu@yahoo.com marynaradu@yahoo.com In urma decesului tatalui meu, in anul 2008, am mostenit cateva hectare de pamant. Anul acesta m-am dus sa ma inscriu la Apia si acolo am aflat ca vecinul meu ... (vezi toată discuția)