Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... REVISAL VERSIUNEA NOUA 5.0.8
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

REVISAL VERSIUNEA NOUA 5.0.8

Noua versiune de REVISAL 5.0.8, daca nu exista modificari, se mai transmite pe portalul online?

Multumesc. :-)
Nu, insa atunci cand vei avea modificari vei raporta in ultima versiune.
iar daca eu am 100 de angajati in versiunea din august (506), cum fac sa schim in versiunea 508??? exista posibilitatea sa fac numai actualizarea?
1. se dezinstaleaza versiunea 5.0.6
2. se instaleaza versiunea 5.0.8 in aceeasi partitie unde a fost instalata vechea versiunea

Inainte de aceste operatiuni faceti un backup al bazei de date .... detalii gasiti aici
[ link extern ]
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
ok,si nu exista riscul sa pierd datele?e o procedura complicata? apoi transmit versiunea noua la ITM.online? multumesc.
freeelis a scris:

1. se dezinstaleaza versiunea 5.0.6
2. se instaleaza versiunea 5.0.8 in aceeasi partitie unde a fost instalata vechea versiunea

Inainte de aceste operatiuni faceti un backup al bazei de date .... detalii gasiti aici
[ link extern ]

In prima varianta a pretioaselor indicatii nu era facuta specificatia k trebuie sa facem un back-up.