avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 445 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... REVISAL VERSIUNEA NOUA 5.0.8
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

REVISAL VERSIUNEA NOUA 5.0.8

Noua versiune de REVISAL 5.0.8, daca nu exista modificari, se mai transmite pe portalul online?

Multumesc. :-)
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:40, 9 Decembrie 2011
Nu, insa atunci cand vei avea modificari vei raporta in ultima versiune.
iar daca eu am 100 de angajati in versiunea din august (506), cum fac sa schim in versiunea 508??? exista posibilitatea sa fac numai actualizarea?
1. se dezinstaleaza versiunea 5.0.6
2. se instaleaza versiunea 5.0.8 in aceeasi partitie unde a fost instalata vechea versiunea

Inainte de aceste operatiuni faceti un backup al bazei de date .... detalii gasiti aici
[ link extern ]
Ultima modificare: Joi, 8 Decembrie 2011
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
ok,si nu exista riscul sa pierd datele?e o procedura complicata? apoi transmit versiunea noua la ITM.online? multumesc.
freeelis a scris:

1. se dezinstaleaza versiunea 5.0.6
2. se instaleaza versiunea 5.0.8 in aceeasi partitie unde a fost instalata vechea versiunea

Inainte de aceste operatiuni faceti un backup al bazei de date .... detalii gasiti aici
[ link extern ]


In prima varianta a pretioaselor indicatii nu era facuta specificatia k trebuie sa facem un back-up.

Alte discuții în legătură

Instalarea versiunii 508 invictus_ln invictus_ln la instalarea versiunii 508, am urmat pasii indicati pentru dezinstalarea 506 dar nu am dat o salvare inainte. acup problema este ca nu mai regasesc daza de ... (vezi toată discuția)
Revisal versiunea 5.08.033 Zetu Elena Zetu Elena Versiunea nou lansata la REVISAL,5.08.033 se instaleaza peste cea veche si nu se pierd datele ? Se transmite din nou la ITM chiar daca nu sunt modificari la ... (vezi toată discuția)
Versiunea cor 6 nu poate fi importata teodor15 teodor15 Buna ziua. Incerc sa fac import la o baza de date/angajator in urma schimbarii PCului si sunt intampinat de eroarea: \"Versiunea COR 6 nu poate fi importata. ... (vezi toată discuția)