Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... vreau sa stiu
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

vreau sa stiu

In cazul in care ai de achitat o taxa judiciara de timbru pentru fondul cauzei,sub sanctiunea darii de debit si taxa de timbru in apel sub sanctiunea anularii apelului daca nu ai posibilitatea de a o plati ce se poate intampla.Astept un raspuns va multumesc mult
se anuleaza apelul ca netimbrat la fel si in cazul fondului se anuleaza actiunea ca netimbrata la primul termen