Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... 2 fise ale postului pentru un salariat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

2 fise ale postului pentru un salariat

Un salariat este angajat pe un anumit post, insa dupa o perioada acesta primeste atributii specifice altui post si i se intocmeste o alta fisa a postului, dar nu si incadrarea.

este legal acest lucru?

Legal poate fi atata timp cat nu este interzis prin lege ... insa alaturi de noua fisa a postului - cumul - trebuie facuta si incadrarea pentru functai respectiva ...
~ Conținut șters la cerere ~