Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Inmatriculare auto fara plata taxei de poluare !!!
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Inmatriculare auto fara plata taxei de poluare !!!

Am achizitionat un autoturism din Anglia in 2010 pe care vreau sa il inscriu in Romania, am angajat si un avocat care se ocupa de proces, procesul va avea loc in luna ianuarie la curtea de apel Maramures, problema e ca sunt sceptic in ceea ce priveste reusita procesului, necunoscand avocatul care se ocupa de proces foarte bine.
As vrea sa stiu care sunt sansele de castig dupa noiile reglementari si daca mai sunt cazuri castigate recent !

Va multumesc anticipat !
Parcurgeti cu atentie sectiunea si veti constata ca sunt utilizatori care anunta cu multumire ca sunt posesorii de hotarari favorabile