Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... concediu fara plata
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

concediu fara plata

Buna ziua,problema e urmatoarea:am 2 salariati care sunt in concediu fara plata din 24.08.2011-27.12.2011.Deci la data incetare suspendare trec 27.12.2011 sau 28.12.2011? va multumesc
Treceti data de 28. Data de 27 se include ca zi din concediul fara plata
data incetarii suspendarii = 27.12.2011.
incetarea suspendarii se transmite pe data de 27.12.2011,la data incetarii suspendarii?
Nu exista termen prevazut in HG nr.500/2011 pentru transmiterea incetarii suspendarii c.i.m.
si in acest caz trimitem la data incetarii suspendarii sau transmitem in 20 zile lucratoare de la data incetarii?