Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... CRACIUN FERICIT!
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

CRACIUN FERICIT!

Acum, cand colindele, toate nascute sub zapezi, aduc cu ele mireasma de Iisus nascut in iesle, simtim si noi tot mai tare atmosfera de Sarbatoare ce se apropie.
Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa!
Deschideti inimile si lasati Bucuria si Implinirea sa va intre in suflet!
Deschideti larg bratele si imbratisarea voastra calda, vorba buna si gandul curat sa fie cel mai de pret cadou pentru cei dragi!
Fie ca Iubirea, Intelepciunea, Increderea si Generozitatea sa va calauzeasca pasii in noul an!

CRACIUN FERICIT!

Cleopatra Stratan - Colinde
[ link extern ]
Tuturor utilizatorilor ,administratorului si intregului colectiv care aloca interes si profesionalism pentru existenta si imbunatatirea continua a acestui forum,sarbatori fericite,sanatate si depline realizari in noul an

CRACIUN FERICIT si LA MULTI ANI

Baccara
[ link extern ]
Craciun fericit!
Daca nu ati avut timp sa vedeti..... si va place

Daca vi se pare mult 2:12:15, atunci

Merita vazut de la 1:32:25 la 1:36:15

[ link extern ]
Sarbatori fericite tuturor!
Craciunul este singura perioada din an in care toata lumea simte o caldura aparte in suflet si parca tot raul merge spre bine.Sa il pretuim asa cum merita!La multi ani!!

Craciun fericit tuturor!!