Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... furnizare date personale de pe cartela prepay
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

furnizare date personale de pe cartela prepay

Buna ziua! Cum trebuie sa procedez in conditiile in care, au fost furnizate datele personale de catre o companie de telefonie, unei terte persoane. Precizez ca datele au fost furnizate de pe o cartela prepay.
Multumesc
ce date personale oferite de pe o cartela prepay? cartele de acest gen se cumpara fara nici o prezentare a datelor personale. inca nu s-a schimbat modul de achizitie.