Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort

despartit de 10 ani,dupa o casatorie de 21 ani,un copil minor,unul student ,cu domicilii diferite,localitati diferite,in timpul casniciei * rufele* erau spalate in *bucataria*casniciei,deci nu am martori pentru asa ceva,am depus 2 divorturi si au fost respinse din motivul*nu am barbat de lasat*,ce solutie este sa divortez si sa intemeiez alta familie?
Trebuia sa va angajati avocat.

In prezent se poate divorta mai usor dar tot ar fi bine sa va angajati avocat.
a treia oara e cu noroc ;) . un motiv intemeiat ar fi ca sunteti despartiti in fapt de atatia ani.
am incercat,mi se spune sa caut martori...nu am martori,acelasi raspuns de la avocati,care este solutia?o casnicie pentru statistici?am fost la 5-6 avocati...!!!
popan58, utilizator
oare!am o frica teribila...
Ce interes exista pt care celalalt se opune acestui divort ?