Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general IANUARIE 2012
Discuție deschisă în Contabilitate în general

IANUARIE 2012

La Multi Ani!
In afara declaratiilor 100,112,300,394 ce alte declaratii si documente se mai depun in luna ianuarie 2012 . Va multumesc
Atat. Daca aveti posibilitatea si pentru a evita aglomeratia din finalul lunii februarie, puteti depune si fisele fiscale pentru salariati.
Si mai trebuie declaratia 094.