Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Termen limita de depunere bilant anual 2011
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Termen limita de depunere bilant anual 2011

Buna ziua!Am o microintreprindere aflata in regim derogatoriu,ce obligatii fiscale am pentru acest an( pana cand trebuie sa depun bilantul anual pe 2011 si daca mai trebuie sa mai depun si alte situatii fiscale in 2012)?Multumesc!
Sa intelegem ca firma este suspendata si aveti aprobat regimul derogatoriu.Atunci bilantul il depuneti pina la 25.04.2012 .
Alte declaratii nu aveti pentru ca firma este suspendata.
Multumesc foarte mult pentru raspuns!