avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 770 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Evaluare salariat dupa intoarcerea din CIC
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Evaluare salariat dupa intoarcerea din CIC

De-abia m-am intors la serviciu din CIC si am aflat ca in consiliul de administratie s-a luat hotararea sa fiu testata (dupa o luna de zile de activitate).Mentionez faptul ca lucrez contabil la un liceu si sunt din nou insarcinata.Este legal?

Alte discuții în legătură

Intoarcerea la serviciu de pe cic laurabiga laurabiga Buna ziua, Laura Biga este numele meu. De cateva zile m-am intors de pe Concediu Ingrijire Copil pana la 2 ani. Vreo 2 zile nu m-a luat nimeni in seama, ... (vezi toată discuția)
Poate dispune propriri de la el sine putere? Atee Atee Buna ziua! Lucrez intro institutie bugetara care pe baza unei dispozitiiale ministerului ne achita partial contravaloarea navetei de la domiciliu la ... (vezi toată discuția)
Co pt cei 2 ani de cic ramonabotoca78 ramonabotoca78 buna!in 2008 am nascut fetita,dupa cei 2 ani de cic ,deci in 2010 m-am intors la lucru.intamplator inainte de inceperea lucrului am aflat ca pt. cei 2 ani de ... (vezi toată discuția)