Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 FERMA DE LIPITORI
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

FERMA DE LIPITORI

Buna seara,
daca stie cineva ce avize si autorizatii trebuiesc pentru infiintarea unei ferme de lipitori sau alte conitii specifice acestei activitati .
Multumesc si astept raspunsuri pe mail samy_traian@yahoo.com sau pe acest forum.
Sa aveti in obiectul de activitate al firmei si sa autorizati codul CAEN 0149 - Cresterea altor animale.