Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 caen consultanta management cultural
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

caen consultanta management cultural

Buna seara!

Va rog sa imi spuneti daca cu codul caen 7022 pot sa ofer consultanta in domeniul management cultural.
Aceasta consultanta se refera la oferirea de consultanta in management institutiilor de cultura sau altor organizatii cultural artistice (publice, private, sau persoane fizice).

Multumesc!

Deasemeni... am ami pus o intrebare la care nimeni nu raspunde... ce conditii trebuie sa indeplinesc pentru a oferi certificari ISO in management?
Pentru prima intrebare- este bun codul 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management - pentru activitatea pe care doriti sa o desfasurati.
Perfect! Va multumesc!
Ma puteti indruma, unde pot sa aflu (caut) raspunsul la a doua intrebare?