Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Revisal - Modificare clauza CIM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Revisal - Modificare clauza CIM

Buna ziua

Va rog sa ma ajutati in urmatoarea situatie. Am un salariat care a avut o clauza in CIM, inainte de aparitia Hot 500, prin care in cazul concedierii, primea un numar de salarii brute drept compesatie.
Aceasta prevedere s-a modificat printr-un act aditional, dar nu stim cum sa o inregistram in Revisal, intrucat nu este specificata nicaieri o astfel de modificare. Directorul doreste cumva inregistrarea ei oficiala, pentru a fi sigur ca aceasta modificare produce efecte :O

Multumesc
Vedeti mesajul postat de dvs anterior intrebarii mele .... si nu luati doar fragmente dintr-un mesaj postat de mine ...