Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fisa de post carmangier
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fisa de post carmangier

poate cineva sa imi dea model de fisa de post pentru carmangier? :)
Faceti o cautare online si veti gasi fisa postului pentru COD 751101 DENUMIRE carmangier (Subgrupa majora 75, Grupa minora 751, Grupa de baza 7511)
Nivelul de instruire: 2 (studii medii)
Poate va ajuta aceste link-uri
[ link extern ]

[ link extern ] /
[ link extern ]

Sunt cateva site-uri unde puteti gasi informatiile cautate.