avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 252 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Raportare 112 - plati compensatorii
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Raportare 112 - plati compensatorii

Buna ziua,
se poate sa imi spuneti si mie in ce sectiune raportez un salariat in declaratia 112, care lucreaza toata luna ianuarie 2012 si primeste si plati compensatorii suportate de angajator? Salariatul nu are doua contracte... multumesc anticipat!

Alte discuții în legătură

Plati compenstorii. declaratia 112 mmanuela mmanuela Va solicit ajutorul in urmatoarea situatie: avem un angajat care in luna Martie 2012 are 22 zile preaviz + o suma reprezentand plati compensatorii cf. CCM. In ... (vezi toată discuția)
Plati compensatorii inscrise in declaratia 112 mmanuela mmanuela Revin cu solicitarea ajutorului in urmatoarea situatie: avem un angajat care in luna Martie 2012 are 22 zile preaviz + o suma reprezentand plati compensatorii ... (vezi toată discuția)
Declaratia 112 DanielaaRadu DanielaaRadu Buna ziua, As dori sa stiu daca pentru o societate inregistrata la data de 23.11.2011, cu zero angajati , trebuie depus 112 pe anul 2011.Specific faptul ca am ... (vezi toată discuția)