Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... ADMITERE BAROUL DOLJ
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

ADMITERE BAROUL DOLJ

Ptr. cei care urmează să vă înscrieţi în Baroul Dolj!
La taxa de înscriere de 700 RON se mai adaugă 119 RON, taxă ptr. UNBR.,deci, în total, veţi plăti 819 RON.
În ceea ce priveşte dosarul, trebuie să aveţi doar un singur rând de acte.
De asemenea, trebuie să prezentaţi 2 fotografii tip buletin.
Mult succes!!
Mai ştie cineva ceva despre admiterea în Baroul Dolj?
Si eu as vrea sa aflu mai multe despre admiterea in Baroul Dolj.
Stiu doar ca se fac pregatiri pt Organizarea profesiei...pe 19 si 25 noiembrie
Da, aşa am auzit şi eu, iar cursurile ar fi 100 lei.
În rest nimic, nr. înscrişi etc.
Baftă!
şi ţinem leg.
eu stiu ca sunt 70 inscrisi la baroul dolj ...daca va ajuta cu ceva.
Ceva noutăţi despre admiterea la baroul Dolj?