avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 770 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Note explicative bilant 31.12.2011
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Note explicative bilant 31.12.2011

Va rog cine ma poate ajuta cu cele 10 note explicative ce trebuie sa le completam o data cu bilantul.(un site de unde sa le iau pe toate).
Va multumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: drecredit , utilizator 14:47, 3 Mai 2012
[ link extern ]

Va rog incercati sa cautati si Dvs. aceste informatii .
Multumesc.
Asa cate una separat am gasit si eu, dar poate cineva le-a gasit pe toate intr-un fisier.
Multumesc
Vi le-am postat pe toate in mesajul anterior.
le gasesti actualizate la 2012 aici - [ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bilant aferent anului 2010 ancalacusta ancalacusta Imi puteti spune, va rog, care sunt absolut toate documenele de care este nevoie la depunerea bilantului? Multumesc. (vezi toată discuția)
Subiecte examen admitere barou 2012 mihail2012 mihail2012 Salut! Are cineva subiectele care s-au dat la examenul de admitere in barou 2011? Stima, Mihai (vezi toată discuția)
Bilant contabil an 2012 ilmir1 ilmir1 Va rog daca poate cineva sa ma lamureasca cu ce documente trebuie sa scanez si sa atasez bilantului. Daca se poate sa imi spuneti cit mai explicit caci din ... (vezi toată discuția)