Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Note explicative bilant 31.12.2011
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Note explicative bilant 31.12.2011

Va rog cine ma poate ajuta cu cele 10 note explicative ce trebuie sa le completam o data cu bilantul.(un site de unde sa le iau pe toate).
Va multumesc anticipat.
[ link extern ]

Va rog incercati sa cautati si Dvs. aceste informatii .
Multumesc.
Asa cate una separat am gasit si eu, dar poate cineva le-a gasit pe toate intr-un fisier.
Multumesc
Vi le-am postat pe toate in mesajul anterior.
le gasesti actualizate la 2012 aici - [ link extern ]