avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 158 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Jurisprudenţă Ordinului M.S. nr. 1078 din 2010 a fost modificat in ...
Discuție deschisă în Jurisprudenţă

Ordinului M.S. nr. 1078 din 2010 a fost modificat in 2011 sau 2012 ?

Spuneți-mi va rog Ordinului M.S. nr. 1078 din 2010 privind aprobarea regulamentului de organizare şi funcţionare şi a structurii organizatorice ale direcţiilor de sănătate publică judeţene şi a municipiului Bucureşti, a fost pubicat pe saitul Ministerului Sanatatii ca si proiect de modificare in niembreie 2011.
A fost publicat in Monitorul Oficial al Romaniei in dec 2011 sau ian 2012? pentru ca a disparut de pe sait si nu știu daca a fost publicat in MO.
Va multumesc !
Cel mai recent răspuns: leuca_luminita , utilizator 19:37, 16 Februarie 2012
Ordinul nr.1.078 din 27 iulie 2010 al ministrului sănătăţii privind aprobarea regulamentului de organizare şi funcţionare şi a structurii organizatorice ale direcţiilor de sănătate publică judeţene şi a municipiului Bucureşti nu a mai fost modificat pana in prezent
Am verificat pe site-ul cdep.ro la sectiunea repertoriu legislativ si ordinul la care va referiti a fost publicat in MO 550/ 02.08.2010. Conform informatiilor de pe cdep.ro el nu a fost modificat de atunci...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Va rog cine ma poate ajuta ContSters23466 ContSters23466 am si eu nevoie de "1.124. — Ordin al ministrului sănătăţii publice pentru modificarea şi completarea Ordinului ministrului sănătăţii publice ... (vezi toată discuția)
Va rog cine ma poate ajuta ContSters23466 ContSters23466 am si eu nevoie de "1.124. — Ordin al ministrului sănătăţii publice pentru modificarea şi completarea Ordinului ministrului sănătăţii publice ... (vezi toată discuția)