Forum Discuţii juridice Jurisprudenţă Ordinului M.S. nr. 1078 din 2010 a fost modificat in ...
Discuție deschisă în Jurisprudenţă

Ordinului M.S. nr. 1078 din 2010 a fost modificat in 2011 sau 2012 ?

Spuneți-mi va rog Ordinului M.S. nr. 1078 din 2010 privind aprobarea regulamentului de organizare şi funcţionare şi a structurii organizatorice ale direcţiilor de sănătate publică judeţene şi a municipiului Bucureşti, a fost pubicat pe saitul Ministerului Sanatatii ca si proiect de modificare in niembreie 2011.
A fost publicat in Monitorul Oficial al Romaniei in dec 2011 sau ian 2012? pentru ca a disparut de pe sait si nu știu daca a fost publicat in MO.
Va multumesc !
Ordinul nr.1.078 din 27 iulie 2010 al ministrului sănătăţii privind aprobarea regulamentului de organizare şi funcţionare şi a structurii organizatorice ale direcţiilor de sănătate publică judeţene şi a municipiului Bucureşti nu a mai fost modificat pana in prezent
Am verificat pe site-ul cdep.ro la sectiunea repertoriu legislativ si ordinul la care va referiti a fost publicat in MO 550/ 02.08.2010. Conform informatiilor de pe cdep.ro el nu a fost modificat de atunci...