Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa postului inspector resurse umane
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa postului inspector resurse umane

Va rog sa-mi trimita cineva o fisa ptr.postul de inspector resurse umane.Multumesc anticipat!
Un astfel de model de fisa de post gasiti aici:
[ link extern ]
buna seara

se poate trece in fisa postului pt Inspector resurse umane la nivelul studilor - studii superioare?
1. Daca doriti un salariat mai bine pregatit sau daca complexitatea atributiilor postului necesiata asta atunci puteti sa conditionati ocuparea postului de o persoana cu studii superioare.

2. Puteti sa precizati si specialitatea pe care o preferati: economist, jurist, psiholog, sociolog etc.
multumesc
Multumesc,dar asi dori o fisa a postului mai succinta,ptr.studii medii.