Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Declaratia de impozit
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Declaratia de impozit

Buna ziua,sunt angajata la o firma cu contract de munca.Acum m-am angajat si administrator de bloc cu contract de prestari servicii.Va rog sa-mi spuneti ce declaratie de impozit trebuie sa depun si pana la ce data a lunii.Va multumesc.
Contract de prestari servicii sau contract de munca?