avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 527 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Declaratia de impozit
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Declaratia de impozit

Buna ziua,sunt angajata la o firma cu contract de munca.Acum m-am angajat si administrator de bloc cu contract de prestari servicii.Va rog sa-mi spuneti ce declaratie de impozit trebuie sa depun si pana la ce data a lunii.Va multumesc.
Cel mai recent răspuns: Contabilitate sector 4 evoCONTA , Contabil 16:12, 22 Februarie 2012
Contract de prestari servicii sau contract de munca?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract prestari servicii berceanu berceanu Buna ziua, Puteti sa-mi spuneti daca contractul de prestari servicii se inregistreaza undeva? La administratia Financiara sau la Registrul Comertului? Si ce ... (vezi toată discuția)
Angajare administrator bloc, persoana fizica cu atestat de la ... zaris zaris Angajare administrator bloc, persoana fizica cu atestat de la primarie (nu este PFA), in baza unui contract de prestari servicii. Va adresez rugamintea de ... (vezi toată discuția)
Declaratia 100 sau 112 administrator imobil cornelusha cornelusha Buna ziua, Sunt pensionata pe caz de boala,o data pe an ma duc la Comisie,am dreptul sa muncesc 4 ore/zi,si va rog sa-mi spuneti ,ca administrator ,ce ... (vezi toată discuția)