Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Mai pot solicita ajutor pentru incalzire?
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Mai pot solicita ajutor pentru incalzire?

Chiar daca este f.tarziu as dori sa stiu daca mama mea ar fi putut beneficia de ajutor de incalzire....mama locuieste in casa unde proprietar sunt eu.are o pensie de 63o lei si deci nu se afla in intretinerea mea.Eu formez o alta familie cu fiica mea care este in intreinerea mea si nu ne incadram in venitul minim pt a beneficia de subventie...
Puteti depune cererea la primarie dar se va aplica doar pentru caldura din februarie si lunile urmatoare